Послуга “День онлайн” на Київстар

Одним з найбільш затребуваних інтернет-пакетів національного українського оператора зв’язку став “День Онлайн Київстар”. Перевагою цієї пропозиції є його разовий характер. Якщо абоненту, який зазвичай мало користується мобільним інтернетом або підключається до wi-fi, потрібно терміново зайти в Інтернет, включити навігатор або завантажити файл, він може замовити добовий пакет Інтернету.

Також даний пакет може бути цікавий тим, хто зазвичай використовує нічні пакети інтернету або встановив тарифний план з обмеженим доступом в Інтернет (за обсягами даних або швидкості).

Як підключити “День онлайн Київстар”

як підключити день онлайн київстар

Оформлення послуги “День Онлайн” від Київстар доступно абонентам більшості тарифних планів. Дана послуга не може бути активована, якщо клієнт використовує:

  • тариф з безлімітним доступом в Інтернет;
  • пропозиція “Професіонал”;
  • тарифні пакети з розділу “Дзвінки”;
  • тарифний план “Дайте Ще!”;
  • тариф “Дзвінки для батьків“.

Щоб підключити разовий пакет “День Онлайн Київстар”, абоненти можуть скористатися будь-яким із способів:

  1. замовити послугу в системі самообслуговування “Мій Київстар“;
  2. набрати USSD-запит *263*1# (пакет 1000 Мб) або *273*1# (пакет 4000 Мб);
  3. здійснити дзвінок на короткий номер 477 і слідувати вказівкам голосового помічника.

Протягом доби можна оформити необмежену кількість добових пакетів Інтернету.

Вартість і ліміти в послузі

Базовий розмір інтернет-пакета “День онлайн Київстар ” – 1000 Мб. Він надається за ціною 15 гривень.

Для тих абонентів, кому недостатньо такого обсягу, Київстар пропонує розширений варіант – пакет “День онлайн 4000 мб”. В рамках нього у клієнта є можливість підключити добовий доступ в Інтернет з трафіком до 4 000 мб (в режимі безліміт). Вартість пакета з 4000 Мб – 30 гривень.

Вартість пакета списується компанією з рахунку телефону при оформленні замовлення. Сама послуга буде підключена протягом 60 хвилин з оформлення заявки.

Перевірити залишки мегабайтів добового пакету “День Онлайн” від КС можна за допомогою таких дій:

  • за допомогою USSD-комбінації *263#;
  • в розділі підключених послуг “Мій Київстар”.

Контроль балансу “День онлайн” необхідний, оскільки після завершення пакета доступ в Інтернет не обмежується, а надається за стандартними умовами тарифного плану.

пакет день онлайн київстар

Термін дії опції

Підключений добовий інтернет-пакет від Kyivstar діє протягом календарної доби з моменту оформлення замовлення, як в денний, так і в нічний час. О 23 год 59 хвилин всі невикористані абонентом мегабайти видаляються.

Як відключити “День Онлайн” від Київстар

Оскільки пакети “День Онлайн 1000 або 4000 Мб” на Київстар мають обмежений період дії (1 доба), способів їх відключити не пропонується: або ліміт пропозиції буде вичерпаний і він дезактивується самостійно, або календарний день закінчиться і всі незатребувані користувачем мегабайти будуть анульовані. Повернення грошових коштів за невикористані обсяги трафіку не провадиться.