Послуга “Супервизначник номера” на Київстар

За допомогою опції “Супервизначник номера” Київстар абоненти українського національного оператора отримують можливість визначати, від кого надійшов дзвінок, навіть якщо співрозмовник приховав свій номер. Якщо під час виклику на екрані відображається напис “номер прихований”, не варто турбуватися: будь-який користувач Kyivstar, як контракту, так і передплаченої форми обслуговування, може скористатися спеціальною послугою ідентифікації анонімних дзвінків.

З нею власник телефону може бути впевнений у своїй безпеці: всі небажані дзвінки будуть своєчасно відхилені, оскільки номер співрозмовника стане видно в режимі онлайн.

Як підключити послугу визначника номера Київстар

як дізнатися прихований номер київстар

Щоб визначити прихований номер Київстар, власникові телефону необхідно підключити послугу будь-яким зручним способом:

  • ввести USSD-код *168*1# і натиснути кнопку виклику;
  • замовити опцію в кабінеті самостійного додавання послуг та обслуговування свого рахунку “Мій Київстар”;
  • скористатися голосовим меню 477*25* і кнопка виклику;
  • звернутися за допомогою до фахівця фірмового салону зв’язку або магазину мобільної електроніки.

Про статус своєї заявки і успішно додану замовлену послугу абоненти Kyivstar дізнаються через смс-повідомлення зі службового номера.

Щоб перевірити статус послуги і переконатися в її активності, можна скористатися короткою USSD-комбінацією *168*3#.

Вартість і тарифікація

Підключення опції від Київстар по розпізнаванню дзвінків-анонімів здійснюється безкоштовно.

Кожен день за користування послугою списується абонентська плата в розмірі 3 гривень. Оплата здійснюється подобово, починаючи з дня підключення опції.

В яких випадках працює супервизначник номера

За допомогою цієї послуги, що вперше з’явилася на ринку стільникового зв’язку України, будь-який абонент мобільного оператора може автоматично розпізнати телефонний номер, прихований за допомогою опції “АнтиАВН”. При дзвінку з прихованого номера на екрані телефону відображається:

  • або номер телефону в міжнародному вигляді;
  • або ім’я, під яким даний абонент записаний в телефонній книжці (якщо номер уже був збережений власником телефону).

супервизначник номера київстар

Щоб пробити номер Київстар, необхідно попередньо підключити послугу-визначник номера: дзвінки, які були здійснені до замовлення опції, розпізнані не будуть. Найбільш коректно алгоритм працює під час надходження дзвінків з прихованих номерів КС. При знаходженні в роумінгу або на вхідні дзвінки з зарубіжних номерів послуга не надається.

Важливо враховувати, що ряд моделей гаджетів не підтримують дану послугу: це пов’язано з технічними особливостями телефонів і політикою компаній-виробників.

Як відключити визначник номера Kyivstar

Якщо абонент розуміє, що більше не потребує інформації, хто дзвонив з прихованого номера Київстар або будь-якого іншого українського оператора, він може відключити опцію наступними способами:

  1. ввести команду скасування: *168*2#;
  2. відмовитися від послуги в особистому кабінеті “Мій Київстар“;
  3. скасувати раніше підключену опцію за допомогою сервісу по самостійного управління послугами 477 (по голосовому меню).