Архів. Тариф Все разом Вигідний від Київстар

Тарифний план Київстар “Все разом Вигідний” розрахований на активних користувачів послуг мобільного зв’язку, які не уявляють свого життя без телефону. Пропозиція буде особливо цікаво молоді та активним людям, які часто використовують свій гаджет для виходу в інтернет, активно комунікують, використовуючи різні способи спілкування. Особливий бонус призначений для багатозадачних людей з декількома девайсами.

Умови пакету Вигідний

тариф все разом вигідний

У тарифному плані від Київстар враховані сучасні запити активних користувачів смартфонів і планшетів. Тариф дозволяє задовольнити їхні потреби, при цьому не переплачуючи за непотрібні послуги.

ПослугаХарактеристика
Інтернет-трафікбезліміт
Виклики на номери
абонентів Kyivstar
безліміт
Виклики на номери
абонентів інших
мобільних операторів
України, а також
за кордон
180 хвилин
Пакет смс
(всередині країни)
180 штук
Друга сім-карта
для додаткового
девайса (планшета)
надається в
стартовому
комплекті
Опція “Домашній
Інтернет”
швидкість
з’єднання
– до 100 Мбіт
в секунду
Послуга “Київстар
Футбол Лайт”
Безкоштовно

Вартість

Вартість тарифного плану – 250 гривень на місяць (на добу – 8,33 гривні). Абоненсткая плата списується з рахунку абонента 1 числа місяця.

Для нових абонентів Київстар діє спеціальна ціна на тариф: перші три місяці користування тарифом – по 200 гривень на місяць.

У перший місяць користування тарифом абоненту необхідно сплатити тільки ті дні, протягом яких він був користувачем пакета “Все разом Вигідний”.

Як підключити / перейти на Все разом Вигідний Київстар

Важливо! Тарифний план перенесено оператором до архіву. Підключитись/перейти на нього неможливо. Для тих, хто вже був на тарифі «Все разом Вигідний», компанія надасть нові умови або подібний тариф для переходу.

Користувачі, які раніше не використовували послуги Київстар, можуть підключити тариф “Все разом Вигідний” одним із способів:

  • придбати пакет в Інтернет-магазині оператора;
  • купити стартовий пакет в Інтернет-магазині або салоні стільникового зв’язку і підключити потрібний тариф після активації сім-карти;
  • особисто відвідати салон зв’язку або фірмовий магазин Київстар і подкдючити новий тарифний план у консультанта.

Чинним абонентам Kyivstar доступна опція змінити свій діючий тариф на будь-який інший відповідний в зручний для них час. Перейти на “Все разом вигідний” можна за допомогою одного із способів: