Тарифний план «СуперГіг» від Київстар

Унікальний вигідний тарифний план Супер Гіг на Київстар, про який у мережі вже є безліч чудових відгуків, став подарунком для всіх активних користувачів інтернету. Його можна вважати безлімітним, адже за умовами підключення абоненту надається 300 Гб трафіку.

Оновлено у 2024 році

Як показала практика, витратити такий запас під силу тільки найенергійнішим клієнтам Kyivstar.

тариф супергіг київстар

Як підключити пакет «СуперГіг»

Щоб стати абонентом «Київстар» та отримати безлім, необхідно звернутися до будь-якої точки роздрібного продажу, центру обслуговування або до офіційного дилера. Підключити вказаний тарифний план можна на умовах запрошення, або переходу з чинного тарифу компанії, крім лінійки «Все разом».

Діючі абоненти можуть скористатися ексклюзивною пропозицією компанії, виконавши налаштування дистанційно.

Для цього існують такі способи:

Що входить у тариф і як він працює

Тариф включає 300 Гб мобільного інтернет-трафіку, безкоштовні вихідні дзвінки всередині мережі та поза (виключення становлять номери 466, 477, 477*1, 477*4, 460, 112).

Користувачі не можуть надсилати SMS (приймати можна), дзвонити людям, які перебувають за кордоном України. За умовами спецпропозиції передбачено зниження швидкості підключення до інтернету до 0,8 Мбіт/с після вичерпання виділених 300 Гб трафіку.

Вартість

Бажаючі підключити тариф СуперГіг на Київстарі мають бути готові витрачати щомісяця 300 грн. Це ціна стандартного пакета, що включає інтернет-трафік та безкоштовні розмови. Для продовження користування послугою оплату необхідно провадити до початку наступного місяця.