Архів. Тариф Smart Business від Kyivstar

Київстар Smart Business – тариф від українського оператора з безлімітним мобільним інтернетом, з пакетними пропозиціями для дзвінків і СМС, з вигідною тарифікацією викликів на домашні телефони.

Умови тарифного плану Смарт Бізнес

Тариф Smart Business від Kyivstar доступний тільки для абонентів з укладеним контрактом. На тариф можна перейти з уже існуючого, скориставшись командами для підключення, або придбати стартовий пакет в точках продажу. Послуги оплачуються за фактом використання після першого місяця за рахунок співпраці на контрактній основі.

Тариф Kyivstar Smart Business

За 600 гривень на місяць абонент отримує необмежену кількість безкоштовних мегабайтів для доступу до інтернету, кілька додаткових сім-карт, щоб використовувати їх з планшетом, другим телефоном та іншими девайсами, яким необхідний доступ в мережу. Детальні умови тарифу вказані в таблиці.

Дзвінки в мережі
оператора Київстар
Безлімітно
Виклики на
номери
інших операторів
1000 хвилин
на місяць
Дзвінки на
домашні
номери України
1,5 гривні
за хвилину
СМС в
межах країни
1000
безкоштовних
Домашній
інтернет
Безлімітний
доступ без
тарифікації
при підключенні
на один номер

Вартість

У день абонент платить близько 20 гривень в залежності від обсягу використовуваних послуг. Плата за перший місяць списується з рахунку в повному обсязі – 600 гривень, далі списання відбуваються щодня. Підсумкова вартість залежить від кількості днів у місяці.

Додатково абонентам надається доступ до базових каналах в сервісах «Київстар ТВ» і «Київстар Футбол». Якщо у абонента підключена послуга «Сім’я», передбачена додаткова знижка в розмірі 100 рублів.

Як підключити / перейти на Smart Business

Важливо! Тарифний план перенесено оператором до архіву. Підключитись/перейти на нього неможливо. Для тих хто вже був на тарифі «Smart Business», компанія надасть нові умови або подібний тариф для переходу.

Придбати стартовий пакет для підключення тарифу Смарт Бізнес від Київстар можна в торговельній мережі «Київстар». Обов’язково поповните рахунок, щоб вистачило коштів для списання місячної вартості тарифного плану.

Перехід на тариф з існуючого номера доступний контрактним абонентам. Для зміни необхідно вибрати зручний спосіб:

Перейти на тариф також можуть абоненти інших операторів, при цьому можна не тільки зберегти свій старий номер, а й організувати переадресацію дзвінків.