Архів. Тариф Відео без кордонів на Київстар

З тарифом “Відео без кордонів” від Київстар користувачі отримують доступ до необмеженого використання та перегляду фото, аудіо і відеоконтенту в соціальних мережах і улюблених онлайн сервісах. Ця тарифна пропозиція Kyivstar орієнтована на молоду аудиторію, що активно використовує всі розважальні функції своїх гаджетів: музику, ігри, відеоролики на різних хостингах, нон-стоп спілкування в месенджерах і соцмережах.

Умови тарифного плану Відео без кордонів

відео без кордонів київстар

В рамках тарифу передбачені оптимальні пакети на базові мобільні послуги оператора, що дозволяє використовувати можливості свого смартфона на максимум: як для традиційного спілкування (дзвінки, смс, месенджери), так і для організації дозвілля.

ПослугаБазовий
пакет
Інтернет-трафік18 000 Мб
Дзвінки на
номери
всередині
мережі
Безлімітно
Дзвінки на номери
інших мобільних
компаній України
і за кордон
(певні країни)
180 хвилин
Смс по всій
країні
180

Таким чином, щоб отримати доступ до всіх можливостей безлім відео в тарифі Київстар, досить тільки своєчасно вносити гроші в рахунок абонентної плати. Списання коштів здійснюється раз в 4 тижні, при виконанні цієї умови оператор нараховує бонусні хвилини та смс, а також підключає доступ до Інтернету.

Повний доступ до бонусним послуг стає доступним протягом 2 діб.

Вартість

Підключаючи тариф Київстар за 225 грн (абонентська плата за 4 тижні користування), користувачі платять за добу близько 8,04 гривні (якщо не замовляються додаткові пакети).

Які послуги безкоштовно входять в пакет Відео без кордонів

В рамках тарифної пропозиції “Відео без кордонів” від КС кожен користувач отримує безкоштовно:

  • необмежений і нетарифікований доступ до інформаційних платформ Вікіпедія, Prometheus і електроннoї бібліотеки Smart Kyivstar;
  • нон-стоп спілкування у всіх популярних месенджерах і соцмережах: Інстаграм, Whats App, Facebook, Twitter, Skype, Viber, Tinder і т.д.;
  • можливість слухати музику без обмежень на Apple Music, Google Play Music, Ютуб Music, Sound Cloud, музичный платформі Звук і т.д.;
  • без обмеження трафіку грати в найпопулярніші сучасні онлайн ігри і відвідувати міжнародні геймерские сайти і портали (Steam, Minecraft, WorldOfTanks і т.д.);
  • необмежено дивитися будь-які відео, телеканали, серіали і фільми на Ютуб, Київстар ТВ, Netflix, ОллТВ та інших платформах, включених в пакет “Відео на ходу”;
  • без обмежень використовувати додаток для справжніх шанувальників футболу – Київстар Футбол Легкий.

тариф київстар 225 грн

Як підключити тарифний план

Важливо! Тарифний план перенесено оператором до архіву. Підключитись/перейти на нього неможливо. Для тих, хто вже був на тарифі «Відео без кордонів», компанія надасть нові умови або подібний тариф для переходу.

Підключити пакет Київстар за 225 грн/міс можуть як діючі абоненти мобільного оператора, так і ті, хто раніше використовував послуги інших компаній.

Новим користувачам необхідно:

  1. придбати в салоні мобільного зв’язку або інтернет магазині стартовий пакет з цим тарифом;
  2. вставити нову сімку в свій смартфон або планшет;
  3. здійснити активацію тарифного плану (по інструкції до SIM-картки).

Після активації тарифу абонентові безкоштовно надаються всі послуги в рамках пакету “Відео без кордонів” на 4 тижні. Подальші списання абонплати відбуваються відповідно до умов тарифного плану.

Можливість переходу на тариф Відео без кордонів

Підключитися до Київстар “Відео без кордонів” можуть і діючі абоненти мобільної компанії, що використовують інші тарифні пропозиції.

Для зміни тарифу необхідно (на вибір):

Необхідно пам’ятати, що при переході на іншу тарифну пропозицію Kyivstar, всі невикористані пакети послуг за попереднім тарифом “згорають”.