Архів. Тариф Спілкування без кордонів на Київстар Україна

Для спілкування без кордонів від Київстар у компанії існує спеціальний тариф за 125 грн в місяць. Він обов’язково сподобається тим, хто не може жити без частих розмов по телефону. Даний тариф відноситься до стандартної групі продуктів від відомого стільникового оператора. Він підійде всім – дорослому або дитині, жінці або чоловікові, представнику будь-якого статусу в соціумі.

Зв’язок у компанії ловить навіть в найбільш віддалених і далеких ділянках країни, тому їдучи на вихідні на риболовлю або в ліс за грибами, ви неодмінно будете на зв’язку, оскільки даний тариф – справжнє спілкування без спеціальних кордонів.

Умови тарифного плану Спілкування без кордонів

тарифний план київстар спілкування без кордонів

Серед умов після зняття абонплати можна відзначити:

Абонентська плата125 грн
(100 грн/міс – якщо без
інтернету)
Facebook, Facebook
Messenger, ВКонтакте,
Twitter, Viber,
Однокласники,
WhatsApp
Без будь-яких
обмежень
(Не працює для
пакету без інтернету)
Дзвінки всередині
мережі
Безліміт
Доступ в Інтернет6 Гб
(Не працює для
пакету без інтернету)
Дзвінки на номери
інших операторів
60 хв

Інтернет-трафік

Якщо оплатити зв’язок на чотири тижні, людина може стати володарем 6000 Мб, або 100 Мб за звичайну денну плату.

Якщо клієнт не зміг отримати набір послуг або використовував гігабайти даних, то за відгуками для нього активно буде спеціальне пакетне нарахування гігабайтів. На день він зможе отримати десять комплектів по 100 Мб. Ціна кожного набору становить 10 гривень. Інтернет-трафік нараховується в автоматичному режимі і за умови, що клієнт використовує інтернет-дані.

Після використання десяти комплектів до самого кінця дня мегабайти ніяк не стягуються. Безліміт і мегабайти з допоміжних пакетів активні будуть безпосередньо до самого закінчення дня.

СМС та їх тарифікація

Абонент тарифного плану Київстар спілкування без кордонів має можливість користування наборами MMS та SMS за ціною 3 гривні за кожен. Пакети надаються користувачеві компанії під час відправки першого ММС або SMS в автоматичному режимі.

СМС по Україні:

 • 3 гривні за щоденне нарахування з 100 СМС.
 • ММС понад наданого обсягу: 1 грн за ММС.
 • СМС по Україні понад доступного обсягу: 1 гривня за СМС.
 • SMS на закордонні номери: 2,20 грн за SMS.
 • ММС: 3 гривні за 100 СМС щодня.

Орієнтовна ціна послуг Kyivstar за добу після використання пакетних нарахувань:

 • Інтернет після використання всього доступного трафіку: 10 гривень за набір.
 • SMS, пакети 10 СМС: 3 гривні за набір.
 • Дзвінки на інші українські мобільні номери, телефони Німеччини, РФ, Італії, а також Польщі та Чехії після повного використання доступних хвилин: 1,50 грн за хвилину.
 • Дзвінки на будь-які міські телефонні номери: 3 гривні за комплект.

Правила оплати

 • Плата за тариф Київстар 125 грн і є варіант за 100 грн/міс який не передбачає інтернет. Оплата знімається лише раз на місяць, якщо на балансі є необхідна кількість грошей.
 • Якщо на балансі коштів замало, то оплата з користувача буде зніматися за добовий комплект, 10 грн.
 • Якщо протягом дня, коли була нарахована оплата за різні послуги, людина поповнила баланс на суму, яка є достатньою для оплати за місяць, то вона зніметься найближчої ночі в автоматичному режимі. Дата нарахування може легко зміщуватися.
 • Якщо протягом доби, коли оплата взагалі не була знята, користувач організації збільшив баланс для плати за місяць, вона зніметься після переказу грошей на рахунок повністю в режимі автоматики. Дата нарахування оплати може легко зміщуватися.
 • Вище описані лослуги активні чотири тижні, якщо гроші знялися в повному обсязі або до близькому ночі, якщо знялася так звана оплата за добу. Трафік і хвилини, які не використовувалися абонентом, неодмінно згоряють.
 • Якщо у абонента компанії оплата взагалі не була знята, до ще одного нарахування він може легко дзвонити на телефонні номери оператора за 3 гривні на добу.

тариф 125 київстар

Як підключити тариф Спілкування без кордонів на Київстар

Важливо! Тарифний план перенесено оператором до архіву. Підключитись/перейти на нього неможливо. Для тих, хто вже був на тарифі «Спілкування без кордонів», компанія надасть нові умови або подібний тариф для переходу.

Щоб стати користувачем стільникового оператора, буде потрібно придбати початковий пакет з даним тарифом і виконати його активацію. При активації можна легко насолодитися плюсами описуваного сервісу без спеціальної плати за чотири перші тижні. Можна підключити стартовий пакет з іншими умовами і подати спеціальну заявку на зміну.

Також подивитися подібні тарифні плани можна в додатку Мій Київстар. Всі актуальні пакети та умови доступні в переліку.

Для клієнтів достатньо просто зателефонувати на короткий номер 477*1 або використовуйте особистий кабінет. На балансі для переходу обов’язково повинна перебувати сума не менша за ціну заміни плану.

Як перейти на пакет Спілкування без кордонів за 125 грн/міс

Щоб переключитися на тариф Київстар 125 грн на місяць, досить просто використати особистий кабінет або зателефонувати на спеціальний номер 477*1. Нові клієнти можуть перейти на даний продукт під час покупки стартового пакета КС.