Архів. Тариф «Інтернет для батьків» від Київстар

Представлений тарифний план «Інтернет для батьків» від Kyivstar — це пільговий пакет, який можуть підключити тільки люди старше 60 років, а також інваліди 1 – 3 груп. І саме тому його активація проводиться лише у офіційних магазинах оператора зв’язку.

Це пакетний план, у якому за фіксовану абонентську плату абонент щомісяця отримує пакет уже передплачених послуг на свій рахунок.

Наразі тарифний план “Інтернет для батьків” переведено оператором до Архіву. Він закритий для переходу та нових абонентів.

Особливості тарифного плану

умови тарифу інтернет для батьків kyivstar

Підключити «Інтернет для батьків» від Київстару можуть як абоненти контрактного, так і передплаченого зв’язку. Але активувати його через «Мій Київстар» не вдасться. Потрібно обов’язково особисто звернутися до найближчого відділення оператора.

Що входить до пакету послуг

(Update від 2023 року) Передоплачений пакет включає:

  1. Дзвінки до Київстару — безліміт, на інші мережі — 50 хвилин.
  2. Інтернет – 5 гігабайтів на максимальній швидкості.
  3. СМС – 50 штук (по Україні).
  4. Розрахунковий період – 1 місяць.

Ще кожен абонент, який обслуговується в рамках даного тарифу, за замовчуванням отримує передплату на пакет телеканалів «Київстар Легкий». Під час перегляду ТБ з мобільного додатка трафік не тарифікується.

Усі не використані послуги по закінченні розрахункового періоду анулюються.

Вартість

Вартість абонплати – 100 гривень на місяць. Також оператор стверджує, що цей тариф не має терміну дії. Тобто, він доступний на постійній основі. Перейти на нього можна з будь-якого іншого тарифу.

Як підключити/перейти на тариф інтернет для батьків

Щоб перейти на цей план, необхідно:

  1. Звернутися до найближчого офісу оператора. Їхні адреси можна уточнити на офіційному сайті або зателефонувавши оператору на номер 466.
  2. Заявити менеджеру про бажання підключити пакет, надати документ, що підтверджує вік абонента або наявність інвалідності (витяг від сімейного лікаря чи комісії).
  3. Поповнити рахунок на суму від 100 гривень та більше. Це також можна зробити в офісі оператора без додаткових комісій.

Надалі керувати тарифним планом можна також через «Мій Київстар». Якщо з будь-яких причин сам абонент особисто не може з’явитися в офіс оператора, то за нього можуть зробити родичі.

Єдина умова — це те, що номер має бути зареєстрований на громадянина України (зараз це можна зробити навіть на сайті, але потрібний електронний підпис). В інших випадках – лише через нотаріально завірену довіреність.