Пакет «Smart Sim» від Київстар

Пакет Смарт Сім Київстар дозволить не купувати додаткові сім-картки для підключення додаткових послуг. За допомогою унікальної пропозиції у абонента з’являється можливість підключити будь-яку з послуг самостійно без відвідування салону мобільного зв’язку.

Особливості пакету Smart SIM

смарт сим для пристроїв київстар

Тариф Смарт Сім Київстар відкриває доступ абоненту до таких можливостей:

  1. Самостійна заміна сім-карти за потреби. Якщо основна сімка стане непридатною, абоненту не потрібно буде відвідувати салон стільникового зв’язку Київстар і відновлювати номер.
  2. Можна замінити СІМку на 4G. У абонента з’являється можливість замовити у оператора сім-карту з підтримкою 4G. Після встановлення нової картки у смартфон усі підключені послуги та тарифний план залишаться незмінними.
  3. Додаткова сім-картка для пристроїв. Київстар пропонує своїм абонентам спеціальні тарифні плани для пристроїв, що носяться. Йдеться про розумний годинник, сигналізацію, трекери та інше обладнання.
  4. Додаткова сімка для планшета. Абонент може встановити другу сімку у планшет, ноутбук або другий смартфон. У карток буде єдиний рахунок, тарифний план та послуги.
  5. Використання одного тарифу на двох смартфонах. За потреби абонент може використовувати для смартфона з одним номером. Більше не потрібно переставляти одну картку з одного пристрою до іншого. Відкриється доступ до однакового набору функцій.

Послуги самостійної заміни сімки та замовлення картки з підтримкою 4G стануть доступні клієнту тільки після того, як з моменту активації пакета пройде не менше 7 днів.

Смарт Сім для пристроїв доступна для придбання по всій території України незалежно від поточного тарифного плану, на якому обслуговується абонент.

Вартість і де купити

Придбати Смарт Сім для другого смартфона, планшета або іншого пристрою можна в салонах мобільного зв’язку Київстар. Достатньо звернутися до співробітника для отримання пакету. Вартість стартового пакету складає 50 гривень. Додаткова плата стягуватиметься за підключений пакетний тариф, за додаткові послуги.

В отриманому стартовому пакеті базово будуть підключені такі послуги:

  • 10 хвилин для дзвінків на номери інших абонентів Київстару;
  • 10 SMS на номери абонентів Київстар.

активація смарт сім київстар

Як активувати СМАРТ СІМ від Київстар

Smart Sim активується таким чином:

  1. Абонент звертається до салону стільникового зв’язку Київстар. Запитує співробітника про підключення послуги.
  2. Отримана сім-карта вставляється у смартфон. Активація відбувається автоматично після перевірки мобільного рахунку чи дзвінка на номер іншого абонента.
  3. Підключити потрібні послуги до сімки.

Абонент може вибирати потрібні послуги для підключення самостійно. Для цього достатньо встановити на телефон мобільний додаток від Київстару або набрати номер 535 для зв’язку з оператором.