Про Нас

Проект, kyiv-mobile.com.ua, не є офіційним ресурсом, або представником компанії Kyivstar Україна. Наш сайт створений для абонентів оператора зв’язку Київстар з метою допомогти у вирішенні проблем і відповісти на запитання, що найчастіше ставлять користувачі.

Для зручності користувачів на сайті працює Пошук:

Якщо у вас виникають питання безпосередньо до оператора Kyivstar Україна, прохання звертатися в розділ підтримки на офіційному сайті компанії – https://kyivstar.ua/uk/support.

Категорії підтримки абонентів Київстар

Рішення термінових питань

Якщо вам необхідно вирішити проблему, або отримати відповідь на питання в найкоротші строки, радимо зв’язатися з живим оператором Київстар. Навчені співробітники контакт-центру компанії з легкістю допоможуть у будь-якій ситуації.

Дана послуга доступна абсолютно всім абонентам передоплати, контакту і тим, хто знаходиться в роумінгу.

Також прослухати інформацію про ваш тариф, новинки і акції можна в голосовому меню за номером 466 або 477. Або уточнити всі нюанси у віртуального помічника – Зоряни.

Робот Зоряна знаходиться в правому нижньому кутку сайту

Відвідати сервісний-центр компанії Київстар

Для вирішення складних ситуацій і їх детального роз’яснення, абоненти можуть звернутися у будь-який магазин (відділення) компанії. На нашому сайті представлена інформація про адреси і графік роботи відділень Київстар в вашому місті.

Зв’язок з Адміністрацією

Якщо у Вас є питання або пропозиції** по роботі сайту kyiv-mobile.com.ua, заповніть форму зворотнього зв’язку, розташовану нижче, і Ми постараємося* відповісти Вам в найкоротші терміни.

* Адміністрація ресурсу залишає за собою право не відповідати на «спамні», провокуючі, образливі звернення від користувачів, якщо вважатиме їх такими.

** Рекламодавцям, прохання, в темі використовувати позначку «Співпраця».