Послуга Мобільна безпека від Київстар

Одна з нових корисних опцій від Київстар, «Мобільна безпека», буде корисна будь-якому абоненту мобільного оператора, який бажає захистити свій телефон або планшет від крадіжки або втрати.

«Мобільна безпека» – це спеціальний додаток для смартфонів або планшетів, головним інструментом якого є спеціальні стікери – e-Sticker Kyivstar.

Основні опції в рамках послуги:

 • Можливість дистанційного блокування пристрою.
 • Визначення його розташування.
 • Виведення інфозаставкиз інформацією про те, як втрачений гаджет може бути повернутий своєму власникові (людині, яка знайшла телефон покладається винагорода).
 • Створення і відправка з девайса фотографій для впізнання геолокації телефону і зйомки особи викрадача.
 • Безкоштовна доставка кур’єром знайденого девайса власнику (зі збереженням його конфіденційності для того, хто знайшов).
 • Виплата винагороди тому, хто виявив гаджет, або компенсації його власнику.

Програма буде корисна як тим, хто часто втрачає або забуває свій девайс в громадських місцях, так і власникам дорогих пристроїв, що турбуються про їхню схоронність від крадіжки.

Однією з найбільш приємних особливостей послуги є «страхування» смартфона. Якщо пропажу знайти не вдасться, Київстар зобов’язується виплатити його власнику грошову компенсацію в рамках встановленої суми. Виплата здійснюється в тому випадку, якщо протягом 14 діб втрачений пристрій не було знайдено і повернуто своєму власникові.

Згідно відгуками про мобільну безпеку від Київстар, завдяки цій послузі понад 50% всіх втрачених гаджетів були успішно повернуті своїм власникам.

Як підключити послугу

мобільна безпека від київстар

Для активації на своєму пристрої захисного додатка від КС абонентам мобільного оператора необхідно:

 1. Підключити для свого тарифного плану обраний пакет обслуговування: при виборі варіанту «Захист» потрібно відправити 4 на номер 6911, якщо більше підходить «Захист +», то слід відправити смс з числом 8 на номер 6911.
 2. Заповнити інформацію про себе у висланій оператором анкеті.
 3. Завантажити з магазину додатків програму «Мобільна безпека» та налаштувати бажаний вид Інфозаставки. Додаток доступний для гаджетів на Windows, Android і iOS.

Умови та вартість

Kyivstar пропонує своїм абонентам на вибір два пакети обслуговування:

 • Захист (вартість – 7 грн на тиждень);
 • Захист + (вартість – 10,5 грн на тиждень).

Обидва пакети включають однаковий набір послуг, різниться сума страхової виплати в разі остаточної втрати гаджета:

 • Для базового пакета Захист – від 600 до 1200 грн;
 • Для поліпшеного пакета Захист Плюс – від 1000 до 2 500 грн.

В рамках проведених оператором акцій абоненти можуть підключити безкоштовний пробний період (14 днів) для оцінки можливостей і зручності застосування.

Як відключити мобільну безпеку від Київстар

Щоб відключити послугу Мобільна безпека, слід відправити смс СТОП на номер 6911. За відгуками, додаток зміг виручити багатьох користувачів КС, тому, перш ніж відключити його, варто ще раз зважити всі плюси і мінуси. Програма ціною 1 чашки капучіно гарантує захист від крадіжки або втрати пристрою і є більш вигідною, ніж страхування від компанії-виробника або магазину.

Ознайомитись із повними умовами можна у співробітника контакт-центру Київстар.