Послуга автотрекінг (автомаяк) від Київстар Україна

Однією з сенсаційних і персоналізованих послуг мобільного оператора є опція Автомаяк Київстар, орієнтована на абонентів, які володіють власним автомобілем. Автотрекінг від Kyivstar представляє різновид розумної сигналізації, призначеної для захисту машини від угону і відстеження її стану і місцезнаходження за допомогою смартфона або планшета.

Функціонал Автомаяка досить широкий, що визначило його популярність і затребуваність у користувачів оператора по всій країні.

Послуга ” Автотрекінг ” від КС включає наступні опції:

 • “Автомаяк” – спеціалізований gps трекер Київстар, встановлюваний в салоні автомобіля і працює дистанційно. З його допомогою власник транспортного засобу може відстежувати його переміщення протягом усього дня. Автомаяк працює в режимі “пінг”, завдяки чому його неможливо відсканувати. У режимі “Тривога” повідомлення з маяка будуть надходити на телефон власника в режимі “онлайн” кожні 10 хвилин (енерговитратний режим роботи пристрою).
 • “Автоінформер” – спеціальне пристосування, що підключається до електромережі автомобіля (через роз’єм OBD-II). Через нього програма передає всю інформацію про стан машини (наявності ударів або ушкоджень, активації запалювання, виключення сигнальної системи або початку руху) на мобільний додаток на смартфоні абонента. За відгуками, ця опція може використовуватися не тільки для стеження за авто, а й для відстеження її справності і технічного стану.

Абоненти можуть використовувати як обидва пристрої автотрекінг, так і один з них на вибір.

Переваги та недоліки даної послуги

автомаяк київстар

Основними плюсами послуги автотрекінг 2 в 1 Київстар є:

 • легкість і простота у використанні (власник автомобіля може самостійно налаштувати і встановити обидва пристрої);
 • працює в межах всієї території України (в зоні покриття Київстар);
 • зручний інтерфейс програми;
 • наявність web-версії додатка;
 • автономний режим роботи Автомаяка з можливістю повідомлення інформації про маршрути слідування автомобіля в разі викрадення в режимі “онлайн”.

Як випливає з відгуків про автотрекінг від Київстар, мінусами послуги є:

 • залежність від якості сигналу мобільного зв’язку;
 • припинення роботи сервісу Автомаяк за межами України;
 • вимоги до року випуску автомобіля (в транспортному засобі обов’язково наявність роз’єму OBD-2);
 • велике споживання заряду при активації режиму “Тривога”, що може призвести до відключення маяка (необхідно регулярно контролювати рівень заряду встановленого в машині пристрою).

Як покдлючіть автотрекінг від Київстар

Щоб почати користуватися GPS – трекером або інформером від Київстар, абоненту мобільного оператора, котрий володіє власним автотранспортом, необхідно:

 1. придбати в онлайн-магазині необхідний пристрій для установки в автомобіль;
 2. скачати через магазин додатків спеціальний додаток від Київстар для автотрекинга;
 3. замовити послугу для стеження за своїм автомобілем в особистому кабінеті або в фірмовому салоні обслуговування.

автотрекінг 2 в 1 київстар

Вартість опції

Вартість використання автотрекинга залежить від того, скільки пристроїв встановлено і підключено власником машини.

АвтомаякАвто
інформер
Обидва
пристрої
Ціна
пристрою,
гривні
199919993699
Абонплата в
місяць, грн
6535100
Абонплата в
тиждень, грн
16,258,7525
Абонплата
на добу, грн
2,321,252,57

За відстеження встановлених в автомобілях автомаяків в веб-режимі з користувача списується додаткова плата – від 45 гривень на місяць. Кількість маяків, перевірку розташування яких робить абонент Київстар, не обмежена.

Як відключити автомаяк Київстар

Після придбання маяка і інформера пристрої переходять в повну власність абонента Kyivstar, що купив їх. Здати їх назад в Інтернет-магазин не вийде.

Щоб перестати оплачувати абонентську плату, користувачеві необхідно особисто звернутися в фірмовий магазин або салон обслуговування – відключення автотрекінгу здійснюється тільки після підтвердження особи того, хто звернувся.