Як поповнити Київстар через Вебмані і навпаки

Абонентам, зареєстрованим в платіжній системі Webmoney і мають на своєму рахунку грошові кошти в будь-якій валюті, крім рублів, доступна можливість поповнити Київстар через Вебмані. Операція займає не більше 2 хвилин часу і дозволяє швидко вирішити проблему оплати послуг зв’язку з телефону, без походу в банк або салон стільникового зв’язку.

На сайті самої системи Webmoney

поповнити київстар через вебмані

Найбільш простим і зручним способом поповнення балансу Київстар є оплата через офіційний сайт, мобільний додаток сервісу або WebMoney Keeper:

 1. зайдіть в систему або мобільний додаток Вебмані під своїм логіном і паролем;
 2. в Меню виберіть команду “Оплата” і натисніть на кнопку “Мобільний зв’язок”;
 3. в запропонованому списку країн необхідно вказати Україну;
 4. система запропонує перелік компаній, на чий рахунок можливий переказ – тут потрібно вибрати Kyivstar ;
 5. заповніть платіжну форму: номер, на який потрібно закинути гроші, бажану суму переказу, гаманець для списання коштів (будь-який, крім WMR);
 6. при зазначенні суми оплати важливо врахувати комісію платіжної системи – 0,8 відсотка, яка додатково списується з рахунку при проведенні операції;
 7. вибрати зручний спосіб підтвердження переказу (найбільш простим є смс-повідомлення, послуга коштує 1,5 рубля);
 8. дочекатися зарахування грошових коштів.

Якщо переказ здійснюється з валютного рахунку, конвертація в гривні здійснюється за внутрішнім курсом Вебмані. За допомогою цієї системи можливо оплатити не тільки свій номер, але і телефони друзів, родичів, колег.

Додаткові способи

Другий спосіб поповнення Київстар за Вебмані – скористатися допоміжними платіжними системами, що дозволяють вказати в якості джерела списання грошових коштів гаманець Webmoney. Більшість сервісів здійснює таку послугу з комісією.

Використання VPN для обходу заборони

Щоб обійти заборону на використання сервісу Вебмані на території України, рекомендується вдатися до VPN: з його допомогою абоненти КС зможуть не тільки увійти на сайт сервісу, але і здійснювати на ньому валютні операції. У разі блокування смс-повідомлень для підтвердження операцій можна використовувати спеціальний захисний механізм – ENUM.

Можливість поповнити Вебмані через Київстар

Щоб поповнити Вебмані через Київстар, абонентам досить увійти в свій аккаунт:

 1. відкрийте гаманець, на який потрібно вивести кошти;
 2. виберіть “поповнити” і натисніть на спосіб “з мобільного телефону”;
 3. вкажіть суму виведення коштів (прописуйте без комісії, яка списується з рахунку телефону додатково);

Для гарантії перевірте всі дані і підтвердіть операцію. Якщо виникнуть запитання, їх можна поставити оператору гарячої лінії.