USB модеми Київстар для ноутбука і комп’ютера

Доступ до мережі забезпечується багатьма компаніями. Не став винятком і Київстар, який поставляє власне високотехнологічне обладнання. Яскравим прикладом таких пристроїв служить 4g модем Київстар. І завдяки цьому тепер кожен клієнт мобільного оператора може вільно подорожувати по мережі інтернет незалежно від місцезнаходження.

Моделі мобільних модемів Київстар

як налаштувати модем київстар на комп'ютері

Одними з найбільш просунутих вважаються роутери систем Wi-fi. А ось найбільш комфортними при частому пересуванні залишаються мобільні модеми. Ці пристрої дозволяють отримати максимальну свободу і використовувати можливості мережі на 100%. Компанія пропонує мобільний модем Київстар різних моделей:

 • USB EDGE модем MZ31. Підтримує GPRS і EDGE, працює в 2G. Єдиний недолік – не підтримує Віндовс 7.
 • USB 3G модем MF622. Працює в 2G, UMTS/3G, підтримує HSDPA, GPRS і EDGE, працює тільки з карткою Київстар.
 • USB 3G модем Huawei E1550. Працює в мережі 2G і 3G/UMTS, підтримує HSDPA. Також підтримує карту пам’яті до 4 Гб, але працює тільки з сімки Київстар.
 • USB 3G модем Київстар ZTE MF100. Працює в мережі 2G і 3G/UMTS, підтримує HSDPA, GPRS і EDGE. Можна паралельно використовувати карту пам’яті до 4 Гб.
 • USB 3G модем HUAWEI E153. За характеристиками схожий на попередній, але карту пам’яті можна використовувати до 8 Гб.
 • USB 3G модем ZTE MF170. За характеристиками схожий з попереднім варіантом, різниця полягає в 2G GSM з показниками 1900-850 МГц.
 • USB 3G модем ZTE MF180. Високі параметри WCDMA 2100 Мгц і GSM 1800/900 МГц. Немає карти пам’яті.
 • USB-модем ZTE MF190S. Підключається за допомогою USB 2.0, підтримує більшу частину операційних систем. Дозволяє передавати інформацію, СМС, підтримує карти пам’яті до 32 Гб. Присутні WCDMA, GPRS, HSDPA, EDGE, GSM. Підтримує високу швидкість передачі даних.
 • USB-модем HUAWEI E173. За характеристиками ідентичний попередньому, але може підтримувати карти пам’яті до 8 Гб.
 • USB-модем Alcatel One Touch OT-X230S. Схожий за характеристиками на USB 3G модем ZTE MF180, але підтримує карти пам’яті до 16 Гб.
 • 3G USB модем HUAWEI E303. За характеристиками схожий з попереднім, але підтримує карти пам’яті до 8 Гб. Також має свої вимоги до комп’ютера, включаючи процесор в 500 МГц, оперативну пам’ять від 128 Мб, наявність вільного місця в розмірі 100 Мб і інші.

Всі перераховані мобільні модеми можуть працювати тільки з сімки від Київстар. Підбираючи той чи інший варіант, потрібно врахувати системні вимоги до установки такого пристрою, різні варіанти прошивки. Найвищі вимоги у систем 4G: подібні пристрої не завжди працюють з Віндовс 7, але відмінно поєднуються з Windows 10.

Ціна у всіх пристроїв відрізняється через габарити і технічні можливості.

Як встановити модем Київстар

Після придбання обладнання необхідно налаштувати модем Київстар на комп’ютері. Набори зазвичай поєднують в собі:

 • перехідник;
 • модем;
 • Сім-карту.

Працювати з модемом КС можна відразу після проведення інсталяції відповідного ПЗ і проведення ряду дій:

 • Підключення модему;
 • Інсталяції програм;
 • Установки сімки;
 • Включення браузера.

Устаткування підключається до USB модему комп’ютера, ноутбука або іншого пристрою. Після цього починається установка ПЗ.

Важливо до активації картки вибрати тариф або пакет послуг і відразу його підключити.

Етапи налаштування

Коли фізично встановлений мобільний модем Київстар в USB, з’являється на екрані вікно. Після цього потрібно на ньому:

 • “Виконати AutoRun.exe”.
 • Вибір мови та натиснути кнопку ОК.
 • Закрити всі сторонні програми, щоб запобігти збоям в установчому процесі. Після натискаємо «Далі».
 • Виставляються галочки на умовах угоди і починаємо установку.
 • Після розпакування файлів натискається кнопка «Готово».

Коли установка закінчилася, на екрані з’являється ярлик мобільного інтернету. В інструментах на панелі управління програми відключається ПІН-код. Іноді також може знадобитися завантажити останні версії драйверів.

Перехідник з набору використовують, якщо немає місця для підключення мобільного модему.

Наступний крок – запуск програми. Якщо ПІН-код не відключений, то вводиться комбінація, зазначена на пакеті. Сім-карту попередньо потрібно активувати і поповнити рахунок. Щоб активувати, необхідно просто зателефонувати на будь-який безкоштовний номер оператора з неї, наприклад, на 466. Абонплата вноситься звичним для абонента способом.

Коли код перевірений, можна у вікні натискати «Підключити». Авторизація займає максимум 10 секунд часу. Коли з’єднання підключено, внизу відображаються стрілки з інформацією про час передавання або приймання даних. Після цього вже можна вільно запускати будь-який браузер і користуватися можливостями мережі.

скільки коштує модем київстар

Режими роботи модему Київстар

Модеми від Kyivstar найчастіше працюють в двох режимах:

 • Це своєрідний стандарт для будь-якого мобільного стільникового зв’язку. Зручний в тих випадках, коли мобільний інтернет використовується для голосових дзвінків або використання інтернету в контексті читання новин, використання месенджерів і пошти. Це стандарт 2G з найбільшим і стабільним покриттям, але невеликою швидкістю. Надбудови GPRS і EDGE допомагають збільшити швидкість.
 • Цей варіант підійде, якщо користувачі вважають за краще високу швидкість. Відноситься до зв’язку 3G. Якість голосового зв’язку мало відрізняється від попереднього, але дозволяє розширити способи експлуатації мережі інтернет включаючи перегляди відео, прослуховування аудіо. З мінусів – покриття стабільне тільки в межах міст.

Часто на пристроях вибирається автовизначення, яке дозволяє автоматично змінювати налаштування інтернету в залежності від потреб та місця розташування.

Скільки коштує модем?

Вартість модемів варіюється в залежності від їх можливостей. Найдешевший набір «Київстар Мобільний інтернет» коштує 400 гривень. Якщо купувати вай фай модем Київстар окремо, то вартість починається з 495 грн і більше.

Що робити якщо не працює модем Київстар

Якщо модем від Київстар не працює, в такому випадку необхідно звернутися в техпідтримку за номером 466 або 0-800-300-466. Оператору необхідно описати проблему. В такому випадку він запропонує варіанти вирішення або перенаправить вас до відповідного фахівця. Як варіант, можна звернутися в магазини Київстар, де співробітники запропонують також варіанти вирішення проблеми.