Клуб Знайомства від Київстар – знайди свою половинку

Послуга клуб знайомств від Київстар – можливість заводити друзів і нові романтичні знайомства серед абонентів Київстар. Досить заповнити анкету на сайті, підібрати відповідного співрозмовника з запропонованих і почати спілкування. Спілкування здійснюється за допомогою СМС повідомлень, додаткова плата за повідомлення не стягується.

Переваги послуги знайомств від Kyivstar Україна

послуга клуб знайомств київстар

До основних переваг послуги «Знайомства» від мобільного оператора Київстар можна віднести:

  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на сайті для швидкого заповнення анкети;
  • Вихідний трафік на сайт datingclub.com.ua при підключенні до мобільного мережі не тарифікується;
  • Спілкування з іншими людьми відбувається за допомогою СМС повідомлень, не потрібно встановлювати на смартфон додатковий софт;
  • Після підключення послуги перші 7 днів не тарифікуються, щоб користувачі могли оцінити всі переваги і недоліки сервісу.

Якщо ви не плануєте користуватися послугою після закінчення пробного періоду, обов’язково деактивуйте її, в іншому випадку гроші будуть списуватися з рахунку автоматично, навіть якщо ви не будете відправляти СМС і заходити на сайт знайомств.

Як підключити та користуватися Клуб Знайомство

Створити і подивитися свою анкету в клубі знайомств від Київстар можна на сайті https://datingclub.com.ua/, послуга доступна для авторизованих користувачів, реєстрація відбувається за номером мобільного телефону. Використовувати послугу можуть лише повнолітні абоненти мобільного оператора Київстар. За порушення правил анкета може бути деактивована.

Спілкування з іншими абонентами здійснюється через СМС або веб-інтерфейс. На сайті можна швидко впорядкувати всі анкети в залежності від віку користувача, інтересів, вимог до людини, яку він шукає.

Для початку використання послуги необхідно:

  1. Зателефонувати за безкоштовним номером *870#, за допомогою інтерактивного меню вибрати, з ким саме ви хочете познайомитися – чоловік/жінка, вік та ін.
  2. Якщо все зроблено правильно – в СМС повідомленні на телефон прийде список підходящих кандидатів в форматі «Ірина 870221, Алевтина 870443».
  3. Щоб почати спілкування з обраною людиною, необхідно відправити СМС з бажаним текстом на номер, який вказаний біля імені анкети (наприклад, для спілкування з Іриною СМС потрібно відправляти на номер 870221).

Переписка відбувається в звичайному форматі по СМС, кількість повідомлень в день не обмежена, тарифікація не провадиться. Вести листування можна і через веб-інтерфейс, при підключенні до інтернету через мобільну мережу, плата за вхідний і вихідний трафік не стягується.

клуб знайомств від київстар

Вартість

Вартість послуги варіюється для абонентів контрактної та передплаченої основи співпраці:

  • Для контрактних абонентів – 1,5 гривень в день використання послуги;
  • Для абонентів передплаченої форми обслуговування – 10 гривень на тиждень.

Сума списується з рахунку автоматично, якщо грошей недостатньо – дія послуги тимчасово призупиняється до поповнення рахунку. Якщо абонент не вносив гроші на рахунок більше 90 днів і не користувався послугою, її автоматично буде вимкнено, анкета з сайту видаляється.

Сім перших днів користування – безкоштовно. Якщо ви повторно підключаєте послугу на своєму номері, пільговий період не надається.

Як відключити клуб знайомств

Вийти з клубу знайомств Київстар можна в будь-який час, для цього достатньо відправити слово «СТОП» на номер 870. Дочекайтеся інформаційного СМС, що підтверджує деактивацію.

Відключити послугу можна також через веб-інтерфейс сайту знайомств і через мобільний додаток «Мій Київстар».