Зона покриття Київстар Україна – карта і локації вишок

Щоб абоненти українського мобільного оператора були впевнені в якості сигналу та швидкості передачі даних, була створена спеціальна карта покриття 4g Київстар. На ній відображені ті регіони країни, в яких власники сучасних смартфонів і планшетів з підключеним тарифом від КС можуть бути впевнені в наявності високошвидкісного Інтернету 4G.

Крім цього на карті надана докладна інформація про доступ до технологій 3G, завдяки яким також можлива швидка передача даних і комфортне прослуховування аудіо, обмін фотографіями або скачування відеофайлів.

Краще покриття мобільного зв’язку по Україні

На сьогоднішній день Київстар є мобільним оператором з найбільш обширною зоною покриття відповідно до інноваційних технологій 3G і 4G. При цьому мобільний Інтернет стандарту 2G доступний на території всієї країни. Таким чином, користувачі послуг зв’язку від національного оператора зв’язку мають доступ до сучасних технологій спілкування та обміну інформацією на території всієї країни, навіть якщо вони знаходяться в сільській місцевості, в дорозі або за межами населеного пункту.

На карті представлена докладна інформація про якість сигналу, безпосередньо визначається віддаленістю і адресами вишок Київстар. Щоб дізнатися, яка якість інтернету є в конкретному населеному пункті і наскільки телефон використовує ресурси мережі, користувачам оператора необхідно:

 1. Включити на своєму гаджеті використання мобільних даних;
 2. Перевірити обсяг трафіку, що залишився, і своєчасне внесення абонентської плати за тарифом;
 3. Перейти на сайт карти від оператора – https://kyivstar.ua/uk/mm/mobile-internet/karta-pokrytiya-3g
 4. Вибрати тип покриття;
 5. Відзначити область країни, яка цікавить;
 6. Зіставити зазначену на карті інформацію з фактичною швидкістю передачі мегабайтів інформації.

карта покриття 4g київстар

Карта покриття 4g від Київстар

Регіони з підключенням до 4G і наявністю відповідних вишок Київстар на Карті відзначені інтенсивним синім кольором. Найбільш швидкий зв’язок доступний для користувачів, розташованих:

 • у Києві,
 • в столичному регіоні,
 • в обласних центрах.

При підключенні Інтернету 4G абоненти можуть одночасно завантажувати значні обсяги даних (“важкі” файли, відеоролики, фотографії в режимі HDR) і продовжувати спілкування в соціальних мережах або серфінг в Інтернеті.

Зони покриття 3g Київстар

карта покриття 3g київстар

Зона покриття Київстар за технологією 3G відзначена на карті блакитним кольором. На сьогоднішній день вишки 3G представлені:

 • у всіх великих містах України;
 • в ряді віддалених територій, в тому числі в зоні розташування дач, котеджів і заміських баз відпочинку.

Розташування точок доступу до високошвидкісного Інтернету 3G постійно розширюється. Це можливо як за рахунок установки нових вишок, так і завдяки оснащенню вже наявних станцій мобільного зв’язку 2G інноваційними технологіями.

Що робити якщо ви поза зоною або на її кордоні?

При знаходженні в зоні поганого покриття Kyivstar абоненти стикаються з такими проблемами як низька швидкість передачі даних і поганий сигнал мережі.

Перш ніж вирішувати проблему якості зв’язку, рекомендується перевірити наявність налаштованого доступу в Інтернет:

 1. У Налаштуваннях пристрою вибрати розділ «Бездротові мережі»;
 2. Перейти в «Мобільні мережі», де натиснути «Тип мережі» – «3G/4G»;
 3. Перейти в меню налаштування «Точки доступу»;
 4. Перевірити наявність «галочки» і коректно зазначеного APN.

Якщо мобільний інтернет 3G або 4G на пристрої активовано, проте відповідний значок так і не з’являється, то слід уточнити можливість підключення до нього в конкретному населеному пункті. У тому випадку, якщо дана технологія недоступна, то рекомендується:

 • Вибрати підключення по Wi-Fi;
 • Відкласти нетермінові завантаження з Інтернету до моменту появи стабільного сигналу;
 • При необхідності термінового підключення до високошвидкісного Інтернету – переміститися на територію, що входить в зону доступу технологій 3G / 4G.

Також слід повідомити співробітника контакт-центру про проблеми з покриттям. Дзвінки безкоштовні.