Як відновити номери на сім карті Київстар

Сучасні гаджети дозволяють зберігати адресну книгу як в пам’яті безпосередньо пристрою, так і на встановленої сім-карті. Використовуючи в якості сховища SIM, власники смартфона захищають свої дані від можливої втрати у випадках втрати або крадіжки телефону, а також його поломки.

У цих випадках не потрібно відновлювати список телефонних номерів: досить лише відновити контакти на сім-карті від Київстар.

Через додаток “Мій Київстар”

як відновити номера на сім карті київстар

Суть цього методу – завантаження всіх контактів, з якими спілкувався абонент Kyivstar протягом певного періоду. Завантажити номери, за якими не було скоєно жодного дзвінка, неможливо.

 1. Увійдіть в особистий кабінет користувача в додатку “Мій Київстар” під своїми логіном і паролем.
 2. Перейдіть в розділ «Деталізація».
 3. Вкажіть діапазон, за який ви хочете вивантажити дзвінки (для відновлення телефонної книги краще вказувати максимальний термін).
 4. Внесіть адресу email, на яку оператор надішле докладний журнал з усіма здійсненими викликами.

Щоб мати можливість відновлювати список номерів в “Мій Київстар”, необхідно попередньо завантажити мобільний додаток в магазині зареєструватися в системі та отримати свої персональні логін і пароль.

Через сервіси хмарного зберігання

Цей спосіб дозволяє в кілька кліків відновити на телефоні всю адресну книгу або перенести список номерів на інший гаджет. Зручний для абонентів, які використовують кілька пристроїв або часто змінюють телефони. Також буде корисний тим, у кого великий список контактів і обмежений обсяг пам’яті мобільного пристрою.

Найбільш популярна хмара для зберігання даних телефонної книги на пристроях Андроїд – Google диск, на телефонах Apple – iCloud.

Розглянемо алгоритм відновлення телефонної книги в Гугл.

 1. Зайдіть в особистий кабінет на Гугл.
 2. Перейдіть в папку “Контакти”.
 3. Натисніть “Відновити контакти”.
 4. У вікні вкажіть часовий діапазон, за який необхідно створити резервну копію адресної книги.

Операція може бути здійснена як зі смартфона або планшета, так і з комп’ютера.

Звернення до фахівців компанії Kyivstar

Альтернативний спосіб повернути телефонну книгу на Київстар – звернутися до консультанта в офіс продажів або зателефонувати службі підтримки оператора (єдиний телефон 466, виклик з сім-карти КС – безкоштовний).

 1. Запитайте у співробітника мобільної компанії деталізацію викликів.
 2. Вкажіть бажаний часовий період запиту.
 3. Після відновлення даних збережіть їх в пам’яті нового пристрою.

Головним недоліком цього методу є анонімність отриманої бази номерів. Щоб ідентифікувати абонентів, доведеться зателефонувати кожному з них.