Фіксований зв’язок і інтернет від Київстар

Фіксований зв’язок Київстар – пропозиція для бізнес-клієнтів, які володіють власним бізнесом, хочуть отримати виділений номер для ведення угод з потенційними клієнтами, для розширення клієнтської бази, можливість необмежено спілкуватися з іншими співробітниками вашої компанії.

Як підключити фіксований зв’язок на Київстар

kyivstar корпоративний інтернет

Фіксований зв’язок від Київстар виділяється відразу низкою переваг:

  • Надійність. Якісне з’єднання всередині компанії і з іншими абонентами незалежно від часу доби, погодних умов, інших зовнішніх факторів. Ви чітко чуєте абонента на іншому кінці лінії, що не пропускаєте потрібну інформацію;
  • Послуги під ключ. Компанія пропонує інтегровані рішення впровадження фіксованого зв’язку конкретно для вашої компанії в залежності від особливостей бізнесу, сфери надання послуг та інших факторів;
  • Цілодобова допомога. Бізнес-клієнти отримують в розпорядження персонального менеджера, готового відповісти на всі питання, що цікавлять, в цілодобовому режимі.

Стаціонарний зв’язок від Київстар відкриває доступ до єдиного номеру в форматі 0-800-30Х-ХХХ. На нього можна приймати дзвінки не тільки зі стаціонарних, але і з мобільних телефонів. Всі регіональні підрозділи вашої компанії в Україні мають єдиний безкоштовний номер, щоб уникнути плутанини.

Номер підійде для дзвінків вже існуючій клієнтській базі, а також потенційній цільовій аудиторії для оповіщення про акції, для проведення опитувань та ін. Також може використовуватися в якості єдиної гарячої лінії.

Для отримання доступу до послуги досить перейти на сайт компанії Київстар за адресою https://kyivstar.ua/uk/business/fixed, клацнути на кнопку «Підключити», заповнити зворотну форму і дочекатися дзвінка від менеджера оператора в зазначений час для узгодження питань співпраці.

Вартість

Підключення послуги – 606 гривень. Дзвінки на номери фіксованого зв’язку з виділеного номера тарифікуються по 0,48 гривень за хвилину.

Умови підключення корпоративного інтернету КС

Корпоративний інтернет Київстар – доступ до мережі інтернет для представників малого, середнього та великого бізнесу на швидкості до 10 гігабайтів в секунду в залежності від обраної технології підключення. При активації послуги абоненту надається відразу 4 IP адреси, одна з яких фіксована.

Оператор пропонує клієнтам комплексні рішення «під ключ» в залежності від вимог швидкості, розмірів компанії, існуючих планів на подальший розвиток і збільшення масштабу бізнесу. Здійснюється підтримка всіх абонентів цілодобово без перерв і вихідних. Київстар гарантує безпеку всіх особистих і конфіденційних даних при використанні корпоративного інтернету.

Послуга доступна абонентам по всій території України, головна вимога – наявність технічної можливості для підключення.

Вартість

Для підключення заповніть форму на сайті мобільного оператора. Ціна обслуговування залежить від вибраної швидкості з’єднання, додаткових послуг та інших факторів. Розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку.

Якщо залишилися питання щодо умов надання послуг, можна зв’язатися з живим оператором Київстар і уточнити все в найкоротші терміни.