Бонуси Київстар – як їх отримати, перевірити і на що обміняти

Як основа програми лояльності провідної мобільної компанії України лежать бонуси від Київстар. Вони представляють своєрідний комплімент з боку оператора, що нараховується у вигляді подяки за довіру і тривалу співпрацю всім активним користувачам послуг мобільного зв’язку.

Як отримати безкоштовні мегабайти і хвилини на Київстар

як перевірити бонуси на київстар

Постійні користувачі Kyivstar можуть значно економити на мобільному зв’язку, регулярно використовуючи безкоштовний трафік або хвилини. Для цього їм достатньо обміняти бонуси Київстар на необхідний пакет і продовжувати спілкування з близькими або роботу в Інтернеті абсолютно безкоштовно.

Акція “Бали за витрати” є безстроковою, тому користувачі можуть заздалегідь прорахувати власні витрати на абонплату і дізнатися, скільки бонусів їм нараховуватиметься щомісяця. Ці бали можна використовувати як для компенсації вартості абонплати, так і для покупки додаткових пакетів: оператор дозволяє кожному абоненту поліпшити власні умови абсолютно безкоштовно, замовляючи платні послуги на халяву!

Умови накопичення бонусних балів

Можливість отримання балів лояльності від мобільної компанії є у всіх власників сім-карт Київстар. Щоб прийняти участь в бонусній програмі від Kyivstar, абонентам необхідно вступити в “Клуб Київстар”:

 • зателефонувавши за номером 477*5;
 • відправивши безкоштовний USSD-запит *477*303#;
 • активувавши підключення в особистому кабінеті “Мій Київстар”.

Участь у Клубі безкоштовна і не передбачає внесення будь-яких платежів. Нарахування кешбеку здійснюється до 15 числа поточного місяця за всі витрати попереднього.

Розмір кешбеку, що нараховується, безпосередньо залежить від 2 факторів:

 1. щомісячні витрати користувача на мобільний зв’язок (абонплата, замовлення додаткових послуг та пакетів тощо);
 2. тривалість співпраці з КС.

Халява Київстар тим більша, чим довше абонент користується послугами оператора. Якщо новачкові, що підключив тариф від КС не менше, ніж півроку тому, нараховують 2% бонусів, то розмір нарахувань для користувача зі стажем понад 12 років становить до 20% від його витрат на стільникові послуги.

Як перевірити бонуси на Київстар

Щоб подивитися бонуси на Київстар, потрібно (на вибір):

 • замовити смс-звіт про баланс бонусного рахунку через USSD-комбінацію *138#;
 • скористатися підказками голосового помічника при дзвінку за безкоштовним номером 477;
 • перевірити баланс балів в особистому кабінеті на “Мій Київстар”;
 • подивитися кількість бонусів за допомогою платіжного терміналу (у відповідному розділі меню);
 • здійснити запит на головному сайті Kyivstar (необхідно ввести номер телефону і висланий в смс код підтвердження).

як використовувати бонуси київстар

Як використовувати бонуси

Бонуси є своєрідним еквівалентом грошових одиниць, за допомогою яких абоненти КС можуть:

 • здійснювати поповнення рахунку;
 • робити повну або часткову оплату пакетів послуг або особливих опцій;
 • розрахуватися з оператором при зміні тарифного плану всередині мережі;
 • списувати кошти в рахунок використання додаткових хвилин, смс або мегабайтів(при повному вичерпанні пакету згідно з тарифом).

Балами неможливо оплачувати такі послуги:

 • мобільний зв’язок у роумінгу;
 • дзвінки і sms на закордонні номери;
 • перекази грошових коштів з балансу телефону іншим людям або на власні онлайн-гаманці.

Головна вигода програми лояльності від Київстар полягає в тому, що накопичені бонуси автоматично списуються при оплаті замовлених послуг. Халява від КС дозволяє не тільки економити на оплаті мобільного зв’язку, а й захистити себе від ситуації, коли грошей на балансі немає, а пакет хвилин або Інтернету раптово закінчився.

Використовувати бали краще відразу: у бонусів є свій “термін придатності”, по закінченні якого нарахований кешбек згорає.

Як перевести бонусні бали через Мій Київстар

На офіційному сайті мобільної компанії доступна опція переказу бонусів через Мій Київстар: в особистому кабінеті користувач може не тільки дізнатися власний баланс, але і самостійно вибрати, на яку саме послугу він хоче витратити накопичені бали. Можливість обміну балів на безкоштовні опції або конвертація їх у внутрішню валюту оператора також можлива в офіційному додатку для смартфонів і планшетів.

При бажанні власники тарифів від Kyivstar можуть активувати опцію повної оплати всіх витрат на дзвінки, Інтернет і смс-спілкування з бонусного рахунку. Коли бали на балансі абонента закінчаться, кошти почнуть списуватися з рахунку.