App Club від Київстар

Kyivstar App Club – сервіс «віртуального магазину», де користувачі по підписці отримують доступ до більш, ніж 6 тисяч ігор і додатків. І всі їх, в рамках послуги, можна встановлювати абсолютно безкоштовно на свій мобільний телефон (в тому числі без плати за трафік).

Це свого роду аналог GooglePlay, але в якому не потрібно купувати окремо кожен додаток. Замість цього з рахунку абонента щотижня списується певна сума коштів, а він отримує безлімітний доступ до ліцензійних мобільним ігор (як однокористувацький, так і розрахованих на багато користувачів).

Як підключити послугу App Club від Київстар

app club від kyivstar

Щоб підписатися на сервіс App Club, абоненту Київстар необхідно:

  • перейти з мобільного пристрою на офіційний сайт сервісу http://appclub.com.ua/;
  • завантажити будь-яку гру або додаток, відразу після цього абоненту буде запропоновано активувати послугу «App Club» від Kyivstar;
  • погодитися з умовами угоди;
  • встановити додаток AppClub (з GooglePlay) і завершити авторизацію в ньому.

Актівація – безкоштовна. Щоб зупинити підписку (відмовитися від доступу в App Club), необхідно відправити СМС-повідомлення з текстом «СТОП» на короткий номер 8870 (безкоштовно).

Всі питання щодо роботи послуги можна задати в чаті інтернет-помічника Зоряна, або обговорити по телефону з живим оператором КЦ.

Умови використання

Перші 7 днів доступу в App Club – не тарифікуються. Надалі ціна складе:

  • 2 гривні в день для контрактних абонентів;
  • 14 гривень на тиждень для абонентів передплаченого зв’язку.

Якщо послуга не оплачується протягом 90 днів (на рахунку недостатньо коштів), то вона автоматично деактивується. Повторна активація теж безкоштовна, але пробний 7-денний період вже не надається.

У підсумку: AppClub – зручний варіант для завантаження ігор для користувачів Android -смартфонів. Вартість додатків в GooglePlay, особливо ААА-ігор, часом досягає і 400 гривень. В даному ж сервісі досить платити 14 гривень на тиждень.